Medal of Honor 2010 – nechte se unést válkou a buďte nejlepší!

Hry       7 175x zobrazeno Přidat komentář

Už nějakou chvíli mi na harddisku leží nový Medal of Honor, který po 11 letech opustil bojiště světových válek a přesunul se blíže současnosti a to do Afganistanu. Zde si z pohledu několika profesionálních vojáků z jednotky Tier 1 můžete vyzkoušet rozličné mise –noční přepad vesnice, zničení budovy pomoci vrtulníku, velitele letectva a mnohé další. Hra Vás samozřejmě nenechá hrát pouze v poušti, dostane se i do zasněžených hor, kde v noci neuvidíte na krok a přes den budete na odstřel.

Singlplayer se dá dohrát velice rychle. A poohlídnete se po multiplayeru, kde se můžete stát sniperem třeba s pistolkou v ruce! Bude k tomu stačit křížek, který indikuje že máte na mušce nepřítele, trochu škoda, ale potom se nemůžu divit, když mě zabijí pistolkou a já nikde nikoho nevidím. Nebo druhý případ máte brokovnici s vylepšený náboji střelíte protivníka do zad on se stihne otočit a zamířit na Vás, takže mu dáte ještě jednu a možná na třetí výstřel z metru onen hráč padne, ale vy také. Jelikož Vás zabije jeho kolega! Nebo jste všichni v bázi nepřítele okolo stanoviště, které máte zničit a najednou na Vaše družstvo začínají dopadat bomby. Můžete zuřit, nadávat ale nic platné Vám to nebude.

Většina lidí před zvukem střelby utíká. Já běžím jeho směrem.

Ale nemyslete si, že jsou v MP jen chyby, které Vás mnohdy naštvou ale jsou tu i věci, které Vás u hry chvíli udrží a to je právě T1. Protože pokud budete chtít nejlepší zbraně s bezvadnou municí, tak musíte za každou ze třích specializacích dosáhnout levelu 15. Což se může zdát jako hračka, ale když po Vás půjdou nepřátelé, který už tento level mají čili disponují nejlepším vybavením tak to nemusí být zrovna jednoduchá cesta, ale i Vám se pomalu bude odemykat silnější munice, lepší zaměřovač, zvětšený zásobník a v poslední řadě i nové zbraně!

Pokud při nákupu oželíte krabici s návodem a dáváte přednost e-licenci, tak bych tu měl tip na steamGAMES, kde hru pořídíte za 399,-!

Fotogalerie

obrázky převzaty ze stránek medalofhonor.com


Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


1 odpověď to “Medal of Honor 2010 – nechte se unést válkou a buďte nejlepší!”

  1. Peca říká:

    Skvělá gameska. SP část hraju pořád dokola, protože se mi líbí její příběh (ačkoli… ten konec je takovej pochmurnej) a MP mě taky chytil. V multiplayeru je to hra dost rychlá, taková akční a má to náboj. Připouštím, že ta hra má nějaké ty bugy, ale rozhodně je nepovažuju za nijak moc závažné.

    BTW: Ty streakový útoky (minometka, artilerka, nálety atd.), to se často hodí. 🙂

    Mimochodem… dobrej článek 😉

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře