já v Rock 'n' Roll Clubu v Kladně

Právě jste se dostali z nějakého odkazu na mé stránky. Pokud Vás zajímá něco o mojí osobě, tak jste tu správně. Jmenuji se Jindřich Rubeš a bude mi 26 let. Vystupuji jako zapálený blogger a rádce co se týče redakčního systému webSPELL. Většinu volného času trávím u internetu se svým psem nebo kamarády a přáteli.

Jsem společenský a někdy zábavný člověk, i přes mojí zábavnost mam někdy náladu pod psa a to je se mnou k nevydržení. Pokud si něco myslím, nebojím se to vyjádřit nahlas. Nesnesu lidi co se přetvařují a jsou pokrytečtí.

Již několik let se zabývám tvorbou www stránek, k čemuž mě přivedl výborný časopis Počítač pro každého, ve kterém byli popsány základní informace a tagy pomalu jsem se propracoval přes tabulky k divům. Začal jsem ťukáním zdroje v poznámkovém bloku, potom jsem si zkusil dokonce trial Microsoft Office FrontPage 2003, který byl dobrý v tom že se nemuselo nic umět, ale dělal v kódu občas velice nepřehledný bordel. Dále jsem zkusil NVU, tento prográmek byl výborný, ale jeho vývoj rychle ustal což si myslím, že je škoda. A nyní používám PSPad, se kterým jsem nadmíru spokojený a vřele ho doporučuji všem začátečníkům i pokročilejším.

Občas se kouknu na nějaký ten film v PC nebo na domácím kině, ale to už musí být nejradši mám sérii Rychle a zběsile. Dále mám rád také české klasiky jako je Slunce seno a ***, což je překrásný večerní film, který se opravdu povedl, jakož to i další filmy od Zdeňka Trošky přes pohádky ke komediím.

Rychlý přehled

  • mám rád zábavu
  • mám rád lidi co mají rádi mě
  • nemám rád lidi, kteří mluví dokola o tom samém
  • nenávidím namyšlené lidi

Kontakty

Pokud jste tu něco co by Vás o mě zajímalo nenašli, tak mi klidně napište a já to sem doplním. Technickou podporu rád poskytnu pod příspěvky nebo v knize návštěv. Pokud mi přijde několik dotazů na stejné téma, tak nebudu všem odpovídat a napíšu raději text na blog ve kterém vše osvětlím a odpovím rád v komentářích pokud budu vědět.

Email: masterbill (A) volny (.) cz