RSS | RSS komentářů | Registrace na webu | Administrace | Nové heslo | Přihlásit se

Počítač pro každého 3/2010 s klíčem F-Secure Internet Security 2010

Internet       2 256x zobrazeno Bez komentářů »

Toto číslo PPK se zabývá vylepšováním počítače, dále nám doporučí, čím prakticky doplnit notebook a nebo jak provést převodem VHS kazet do digitální podoby, do které lze VHS dostat několika způsoby, v časopise se dozvíme o deseti způsobech.

Téma čísla

Jak už jsem se zmínil v úvodu, hlavní téma je vylepšení PC, které je rozděleno do dvou částí – vylepšení PC a doplňky pro notebook.

V první části vylepšujeme PC, se dozvíme, že za přijatelnou cenu a bez technických zkušeností lze PC vylepšit nebo zvýšit výkon. Co Nám PPK doporučí?
Čtečku paměťových karet ocení každý kdo má digitální fotoaparát.
Dále zjistíme, že ceny pevných disku klesly na tolik, že za 1 TB paměti zaplatíme 1 900,-, pche to nic není, já bych radši 2 TB.
A co třeba multifunkční tiskárnu? Stále Vám na stole zabírá místo tiskárna a skener? Pokud ano, tak byste se měli začít porozhlížet po něčem multifunkčním, což Vám nejen ušetří místo na stole, ale hlavně jde o praktičnost.
Za pomocí PC telefonujeme se známými nebo kamarády, tak proč bychom je nemohli i vidět? Postačí Nám k tomu webová kamera, kterou lze pořídit již od 300,-.
A takhle bych mohl pokračovat dál… Ale já řekl, NE! Dále PC můžeme vylepšit pomocí grafické karty, bezdrátového Wi-Fi přímače, reproduktorů, a pomocí USB flash disku.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky:

Počítač pro každého 2/2010 s Ad-Aware PRO

Internet       2 361x zobrazeno Bez komentářů »

Starý rok už je pryč a začíná nový rok 2010, jak jsme již zvyklí z předchozích let, tak i v tomto prvním čísle v novém roce najdeme obsah PPK 2009. Čili si rychle a jednoduše můžeme dohledat článek, který Nás zajímá.

Druhá část, která se v časopise, co půl roku opakuje je megalistárna, kde nyní najdeme 25 nejčastějších dotazů, které Nás uživatele PC tíží.

Zajímavé produkty

V minulém čísle jsme si mohli přečíst recenze na dva LCD monitory nyní se redakce zaměřila na notebooky.

První je skvěle vybavený LENOVO THINKPAD SL510, který v sobě skrývá DVD vypalovačku podporující formát DVD-RAM, dále v sobě má adaptér Wi-Fi, dva USB porty a také čtečku paměťových SD karet, dále zde najdeme komunikační port USB/eSATA, pokud bychom chtěli připojit externí monitor, tak nám k tomu poslouží výstup D-Sub. Notebook v sobě ukrývá i videovýstup HDMI pro připojení televizoru. Nad displejem se na nás usmívá webová kamera s mikrofonem a pod směrovými klávesami je ukryta čtečka otisků prstů, která může složit k přihlašování k PC.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky:

Počítač pro každého 1/2010 s průvodcem dějinami podruhé

Internet       3 907x zobrazeno Bez komentářů »

Vánoce jsou za dveřmi, a proto si Počítač pro každého nemůže odpustit nějaký, když alespoň malý dárek pro vaše blízké. Kdo by nechtěl nosit unikátní hodinky Breo Raom, které jsou ultralehké, vodotěsné a také získali ocenění Good Desing Award určené pro sportovní nadšence. Pokud se Vám tyto hodinky nezdají jako vhodný dárek, tak můžete zkusit třeba tiskárnu Canon Pixma MP550 nebo třeba dovolenou od VTT na řecké ostrovy a Kypr. Dovolená Vás taky nebere?
Tak se podívejte blíže na odšťavňovač JE 4010, kam můžete vkládat celé jablka nebo oloupané pomeranče a odnímatelné části lze jednoduše umýt v myčce. Pokud Vás od firmy Canon nezaujala tiskárna, tak je tu Canon X Mark – první desingová 12místná obchodní kalkulačka, která je nabíjena solárním panelem. Kalkulačka se Vám nezdá jako vhodný dárek a co třeba skener taktéž od Canonu? Canon CanoScan Lide 700F, který umožňuje skenování ve vysokém rozlišení a z filmů dokáže získat rozlišení 9 600 dpi. Poslední typ dostanete na fotoaparát Exilim EX-Z90, který má 12megový CCD čip, dále je vybaven 3x optickým zoomem a také videem v HD kvalitě.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky:

S Počítačem pro každého 25/2009 půjdeme do Betléma

Internet       2 275x zobrazeno 2 komentářů »

ppk-25-2009-obalka-casopisTentokrát už žádné vánoční dárky nečekejte, minule jich bylo dost. V tomto čísle na majitele časopisu čekají vánoční koledy s představení „Pojďme spolu do Betléma“ v oblíbeném formátu MP3.

Ale přeci jen pokud se rozhodujete, jestli si k vánocům koupit PC nebo notebook, tak v tomto čísle najdete přehled výhod stolních PC, přednosti notebooků a v dnešní době úspěšných mininotebooků a také LCD PC, na stránkách časopisu si představíme elegána BenQ nScreen i221, a to vše srovnané v jednoduché tabulce nebo podrobně probrané na 4 stránkách.

Retro nebo moderna

Kdo by nechtěl zachytit ty pěkné vánoční okamžiky, které trvají třeba jen krátkou chvíli třeba radost v malých dětských očích, když uvidí rozzářený vánoční stromek a pod ním dárky a nejen proto najdeme v časopise srovnání kompaktního retro fotoaparátu Olympus PEN E-P1 a malého kompaktu připomínající zrcadlovku, co se ovládacích prvků týče Panasonic Lumix DMC-GF1. Po přečtení recenze už bude jen na Vás, jestli budete chtít zavzpomínat na doby minulé nebo se budete držet moderních zvyklostí.
Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky:

Počítač pro každého 24/2009 a Zlo pod Sluncem

Internet       1 449x zobrazeno Bez komentářů »

ppk-24-2009-obalka-casopisČtrnáct dní uběhlo jako voda, vánoce se přiblížily ještě více a proto se není čemu divit, že z obálky PPK 24/2009 na Nás kouká vánoční stromeček a chce nám nabídnout nejlepší vánoční dárky pro uživatele PC.

Jaké typy pro Nás Počítač má letos připravené? Každý uživatel určitě potřebuje neustále přenášet data mezi PC nebo je jen mít zálohované mimo počítač, jelikož nikdy neví co se může jeho miláčkovi stát. Vše začíná nenápadně u paměťových karet, pokračuje přes oblíbené USB flash disky, často používané optická média CD a DVD až k externím pevným diskům nebo k tzv. síťovým pevným diskům, což je ta nejdražší věc v kategorii přenosu dat, kterou bych taky nepohdrnul, ale musela by mít paměť alespoň 1 TB, nejsem přeci troškař :).
Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky:

Počítač pro každého 23/2009 s plným Mořským dobrodružstvím

Internet       1 515x zobrazeno 1 komentář »

ppk-23-2009-obalka-casopisHledal jsem nějakou novinku, kterou bych mohl oživit svojí životní cestu. A rozhodl jsem se zde psát, co lze najít v časopise Počítač pro každého. Proč zrovna o tomto časopisu? Hlavně protože tento časopis už několik let odebírám a jsem s ním spokojený, tak proč mu neudělat reklamu 🙂

Už se zase blíží ten čas, kdy se každý bude někam hodit a nezastaví se. Ano, tušíte správně – Vánoce. Vánoce už jsou zase za dveřmi, to bude zase honička. A Vy určitě budete potřebovat vybrat vhodný vánoční dárek a PPK Vám jich pár nabízí, co třeba digitální fotoaparát? Naleznete zde kupu postřehů, které by Vám měly dopomoci vybrat ten nejvhodnější pro Vás či Vaše blízké.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky: