Mafia 2: A to je všechno?

Hry       3 749x zobrazeno Přidat komentář

Není to tak dlouho, co jsem dohrál Mafii 2 a neustále mi hlavou běží, jestli je to opravdu všechno a mělo to takhle v planetáriu skončit? Můj protivník – mrtvý, můj parťák Joe – mrtvý a já stále bloumám, to je všechno?

Světlo světa spatřilo pár DLC, ale já jsem na Mafii 2 nečekal dlouhých 7 let, abych zjistil, že jednička byla chytlavější. Kdybych měl srovnat jedničku s dvoujkou, tak mi hned přijde na mysl, ta propastná doba, která přinesla tolik nových věc, že Mafie 2 se mohla posunout úplně někam jinam. Lost Heaven to sice nebylo tak živé jako Empire Bay. Nemohl jsem navštívit FastFood, nechat si tunit auto nebo si koupit nový oblek. Ale potřebuji prvky, které jsou mi známé ze série GTA i v Mafii 2? Moje odpověď je jednoduchá: „Ne, tyto funkce nepotřebuji.“ Klidně bych si vystačil se stejně chytlavým příběhem a hrou jakou byla jednička bez těchto vymožeností.

Nyní bych se vrátil k těm DLC – doufám, že z Mafie 2 nebude hra typu Sims, kde si budu muset dokoupit tunu nového materiálu, abych dostal hru podle svých představ! Stačí mi pouze, abych si v roli Vita užil plnohodnotný příběh a nepotřeboval k tomu Jimmyho nebo Joa jako přídavek. Na který se budu těšit, abych nakonec zjistil, že v kabátu Mafie 2 se dá vymyslet chytlavější příběh. Který nebude obsahovat sice žádná videa, které by dokreslovaly příběh a posouvaly by ho tak výše, jako se mi stalo u Mafie 2. Ano, čtete správně! Mafie 2 mě chytla pouze kvůli scénkám mezi jednotlivými misemi.

Pokud bych si měl vybavit jakoukoliv část Mafie 2, tak bych se musel hluboce zamyslet, pokud bych se měl vrátit do minulosti a vymyslet jakoukoliv scénu z Mafie 1 nedělalo by mi to problém. Jelikož z Mafie 1 jsem byl unesen, vlastně celkem dost lidí ze třídy jí žralo a neustále jsme o ní debatovali. Navzájem si radili a říkali si, co se nám ve hře stalo. O Mafii 2 jsem mluvil pouze s pár lidmi a všichni jsme se shodli na jednom: „Dvojka není tak dobrá jako Jednička!“

Hru lze zakoupit na Xzone
Napsáno pro rubes.eu a RestartGame.cz

Fotogalerie

zdroj obrázků: mafia2game.com


Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře