Nelegální uživatele Windows, třeste se?

Internet       5 701x zobrazeno Přidat komentář

Tento text nemá podporovat nelegálně šířené kopie operačního systému Windows. Pouze má reagovat na nový postoj Microsoftu.

Bojíte se, že místo vaší plochy uvidíte pouze tmu? Já bych se až zas tolik nebál, jelikož jak by to mohl Microsoft zjistit, že zrovna vy máte Windows nelegálně bez vašeho vědomí? Ve Windows XP zatím nemá páky a ve Vistě taktéž.

Jelikož si budete muset stáhnout Windows Genuine Advantage, který ověří legálnost vaší instalace. Microsoft už WGA implementuje do všech nových produktů, které vydá aby donutil lidi si koupit licenci, ale tohle moc nepomůže v době, kdy existuje k programům i programy s FREE licencí, který může být i lepší když si zvyknete. Třeba pokud si budete chtít stáhnout nejnovější verzi Windows Media Player 11 nebo Windows Defender, tak tam už je WGA implementovaný. Jsou dvě možnosti co udělat s WMP buď můžete používat starší verzi nebo jako já používat Winamp. A co s WD? Stačí použít Spyware Terminator a máte po problémech. Nebo si můžete koupit licenci Windows.
Microsoft rozjel na kampaň proti nelegálním Windows.

Moje rady zní: Nestahujte pomocí aktualizací program WGA pokud chcete nadále používat vaše nelegální kopie Windows.

Dále nebudeme moc do Windows XP nainstalovat SP3, které v budoucnu vyjde a do Windows Vista SP1, které už spatřilo světlo světa.

Moje licence je legální, jelikož pokud si operační systém koupíte s novým PC, tak ušetříte jelikož zaplatíte díky OEM licenci pouze zlomek ceny.

Štítky: , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře