S The Witcher se stanete zaklínačem Geraltem

Hry       3 678x zobrazeno Přidat komentář

Jmenoval se Geralt z Rivie, byl to zaklínač, profesionální zabiják příšer. Neobvyklá smlouva – zbavit prokletí dceru zdejšího krále. Stačilo s ní strávit noc, od soumraku do úsvitu, jenže princezna byla lítá bestie – striga. Jako návnada posloužil zrádce, který měl kletbu na svědomí…

Hned z prvního videa se dozvídáte, že se o Vás několik let nevědělo a potom se ocitnete v pevnosti Kear Morhen. Kear Morhen, je váš domov, který je napaden Magistrem a tajemným mágem, kteří si sebou na pomoc přivedou chiméru a několik nájemných zabijáků se znakem ohnivé Salamandry. Při boji je zabit Vesemirův učeň Leo. A zraněna čarodějka Triss Ranuncul, pro kterou musíte sehnat lék. A samozřejmě se pokusit zastavit Magistra a tajemného mága, kteří chtějí ukrást zaklínačské tajemství z laboratoria, což se jim podaří. A vaše parta se rozděluje a pátrá po záhadné skupině Salamandry, která má toto na svědomí. Geraltovi je určen směr Wyzima…

Geralt z Rivie je zabiják nestvůr, který neváhá za úplatu zabít jakoukoliv nestvůru, na kterou ukážou. Ale aby to Geralt neměl, tak jednoduché, tak trpí ztrátou paměti, čili se musí všechno naučit od začátku nebo mu to musí být připomenuto.

Po pohřbu Lea se vaše cesty rozdělí a všichni pátráte po jediné věci a to jsou vaše zaklínačská tajemství. Cesta je plná nebezpečí, ale to Geralta nezastaví, musí přeci najít ukradené zaklínačské tajemství a pomstít Lea. Ale než se Vám toto povede, tak se musíte utkat s menšími nepřáteli. Ve Staré Wyzimě zabít Bestií, ve Wyzimě dokončit vyšetřování atp… Cestou potkáte pozoruhodné lidi – barda Marigolda, trpaslíka Zoltana Chivee, vědce Kalksteina, ošetřovatelku Shani, rytíře Planoucí růže Sigfrieda z Denesle, obchodníka Declan Leuvaardena, elfa Yaevinna tito a další Vás budou provázet vaším pátráním po Temerii, které Vás zavedou do Wyzimi – kupecké a obchodní čtvrti, kde se dostanete do hostince U Chlupatého medvěda nebo Nový Narakort a pokud nevyhledáváte hospodu, ale budete si chtít povyrazit, tak navštivte děvku Carmen v bordelu Chtivá stehna.

Vládnete mečem a chcete konečně pomstu? Tak se vydejte do stok, kde vždy najdete nějaké nepřátele. Nebo zkuste bažiny, které jsou plné topivců, Bloedzuigerů a také Echinopsů. Že to nic není?

<spoiler>Tak se vydejte hledat Salamandru, která využívá matucí a pošle na Vás zmutované psy, Ifríty nebo zmutované válečníky. A pokud Vám ani toto nestačí, tak si počkejte na setkání s Magistrem a Azar Javedem. Prozkoumejte ledovou pláň a setkejte se s Jakubem z Aldersbergu!</spoiler>

Mezi bojem není od věci si trochu povyrazit a hledat slečny, které s Vámi stráví pěkné chvilky, na některé narazíte v průběhu hry, jiné si musíte sami vyhledat a dát jim nějaký dárek a věřte, že Vám to tyto dámy rády oplatí. Máte raději alkohol? A věříte že vydržíte než soupeř? Pokud máte ženské slzy, tak ani nevíte co je to opilost. Pítí není nic pro Vás a raději se mlátíte? Tak se vydejte za Zdeňkem do jeskyně pro jeho zub, po kterém práhne Zahin Smith. Když se napijete, tak rádi riskujete? Tak si zahrajte kostky a vyhrajte pěknou sumičku pro vaši kapsičku.

V úvodním intru vidíte, jak se chystáte na strigu a v epilogu si jdete pro výplatu za její odčarování nebo smrt? Zabijete Jakuba a jeho poskoky. Přidali jste se na stranu elfů, řádu nebo jste zůstali neutrální? Tak to zkuste znovu a jinak… Nezabíjejte elfy u Harenna Broga, pomocte elfům utéct z banky a přidejte se tak k jiné další frakci, která změní průběh hry. Spojte Temerii a Redanii.

A nyní už se kochejte závěrečným epilogem…

Hru lze zakozupit na Xzone
Napsáno pro rubes.eu a RestartGame.cz

Fotogalerie

zdroj obrázků: thewitcher.cz

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře