RSS | RSS komentářů | Registrace na webu | Administrace | Nové heslo | Přihlásit se

Nutnost nebo potřeba anonymity?

Internet       1 555x zobrazeno Bez komentářů »

Anonymita hýbe světem internetu, jelikož když se člověk schovává za přezdívku, tak je nedotknutelný, pokud se někdo nějakým 🙂 způsobem nedomákne, že za přezdívkou (nickem) není právě ten či onen. Můžeme svobodně a bez rozmyslu, psát do diskuzních fór, návštěvních knih nebo komentovat texty, články, fotky aj. A přitom si myslíme jsem to ale borec, nikdo neví, že jsem to já, chicht a potom narazí, jelikož se někdo domákne, že přezdívka(nick) patří třeba právě nejlepšímu kamarádovi, který ho na internetu uráží a v životě dělá jaký je kámoš.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky: , , , , ,

Ukázka ubohosti nebo negramotnosti?

Internet       1 585x zobrazeno Bez komentářů »

Upozornění: Berte tento text s nadhledem! Toto je pouze můj osobní názor a nemá nikoho urážet ani napadat! Pokud s ním někdo nesouhlasí, tak má smůlu!

Jak jste si jistě někteří všimli spravuji stránky Žižicka a na fóru se Nám vyskytl, jeden velice rýpavý človíček, který šije nejvíce do pravopisu a aby zakryl jak češtinu ovládá, když lidem kolem sebe napovídám, tak kdykoliv může tak hodí chybu s/z, y/i, máme si na pana „sežralvšechnumodroustsvěta“ zvyknout?

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky: ,