Na co se můžeme těšit v Assassin´s Creed: Brotherhood?

Hry       3 366x zobrazeno Přidat komentář

Každý fanoušek série Assassin’s Creed s velkým napětím očekává co přinese třetí pokračování této oblíbené hry. Většinou každý už viděl průvodce hrou, který byl uvolněn v červnu roku 2010 pokud by se našel někdo kdo by ho snad neznal, tak se můžete podívat.

Průvodce hrou pro jednoho hráče:

další informace na acb.playman.cz

Jak jistě víte ve hře má být zakomponovaný i multiplayer, který si videorecenzi odbyl v srpnu 2010:

další informace na acb.playman.cz

Zrození bratrstva

Ale vývojářům to nestačilo a tak svým fanouškům neustále dodávají další informace o Assassin’s Creed: Brotherhood a to v deníčku vývojářů, který první spatřil světlo světa v srpnu 2010.

V prvním deníčku se dozvíme následující… Asasíni, v jejich čele stanete Vy, budou opět bojovat s Templáři! Aby hra hráče pohltila co nejvíce, tak vychází z historického kontextu, který bude plný zvratů a zápletek ale i přesto bude vyprávěn stejnou formou jako jeho předchůdce. Ezio se přesune do Říma, zde odkryjeme něco z jeho druhé poloviny života. V Římě se bude snažit vybudovat řád, který bude nazýván Bratrstvo asasínů.

Assassin’s Creed: Brotherhood začíná ve chvíli, kdy Assassin’s Creed 2 končí. Ezio nejen že bude muset vybudovat řád, ale bude muset jeho členy trénovat a vytvářet ideologii pro další generace, ale to že je ten správný vůdce bude muset dokázat a bude se jako správný vůdce muset vypořádat s tím, že každý akce nevyjde, jak si představuje… A pokud nějakého Asasína vytrénujete, tak ho budete moci poslat i na misi. Nečekaně se vrátí některé postavy, které Ezio už poznal.

1.část: Svět her Assassin’s Creed

Útok na srdce Říma

César Borgio zaútočí na Eziovo sídlo a zničí ho, Ezio se proto vydá do Říma, aby obnovil Řád a zničil Templáře. Řím je sešlý, lidé se bojí a hladovějí. Bude zde mnoho vojáků pod Borgiovým velením. Ezio bude chtít vrátit renesanci do Říma ale nejprve bude se bude muset utkat s Borgiovými vojáky. Jakmile odstraníte Borgiovy vojáky, tak část města bude živější.

Řím se začne měnit a lidé začnou věřit v lepší zítřek. Řím je překrásný, vymodelovaný a vy si to užijete při návštěvě Kolosea, Pantheonu, Andělského hradu nebo Vatikánu. Řím je oproti Florencii 3x větší! Jelikož Řím je takto obrovský, tak byl do hry znovu zakomponován kůň, který nejen že usnadňuje pohyb ale také se z jeho sedla dá útočit.

Jak již bylo řečeno Ezio je mistr asasínů čili může převzít vládu nad Borgiovámi vojáky a přetáhnout je na svojí stranu a vytvořit tak silnou armádu proti Borgiovy.

2.část: Co se stalo v minulém díle?

Dokonalý padouch

Ve hře ACB se Ezio střetne s nejhorším nepřítelem ze všech. Cesar Borgio si totiž dělá, co ho napadne. Vládne armádě, čili má neomezené zdroje a tak se před ničím nezastaví. Borigo chce sjednotit celou zemi pod křídla Templářů. Váš hlavní cíl je Borgio ale ten má po boku tři generály, které je také potřeba odstanit. První je baron Valois, který disponuje obrovskou armádou. Druhý je Juan Borgia, který disponuje dostatkem prostředků pro vedení války. A poslední je Micheletto osobní asasín Borgia. Ve hře je potřeba nejdříve odhalit, kdo má v Římě jaký vliv, než se zbavíte hlavního nepřítele.

Známý přítel Leonardo Da Vinci je přinucen spolupracovat s Templáři, pro které bude vyrábět válečné stroje. Tyto stroje se za pomoci plánů naučíte ovládat a ničit.

Pokud jste byli s tajných lokacích v AC2 uneseni, tak jako já, tak v ACB se máte na co těšit, jelikož po objevení lokace se stane něco zajímavého. Do hry jsou dále zakomponovány i zajímavé hračky třeba kuš, Leonardův padák.

Strategií v ACB je rychlý a nečekaný, agresivní útok s protichvaty. Které opravdu využijete protože budete stát proti elitním gardovým jednotkám, který mají jediný úkol a to zabít Ezia. Proto budete muset neustále vylepšovat svojí strategii a také útočné a obrané komba.

3.část: Co se stalo v minulém díle?

Vzestup Templářů

4.část: Kdo je Cesare Borgia? – Jeff Yohalem, scénárista

Řím

5.část: Římský stát 1499-1507– Jeff Yohalem, scénárista

Project Legacy

apps.facebook.com/projectlegacy

Další deníčky

6.část: Exotická hratelnost – Marc Alexis Cote, návrhář úrovní

7.část: Nové věci – Alex Pedneault, designer hry

8.část: Nové zbraně – Alex Pedneault, designer hry

9.část: Nový bojový systém (část 1.) – Alex Pedneault, designer hry

10.část: Nový bojový systém (část 2.) – Alex Pedneault, designer hry

11.část: Hra pro více hráčů, část 1. – Stephane Baudet, tvůrčí ředitel

12.část: Režimy hry pro více hráčů, část 2 – Stephane Baudet, tvůrčí ředitel

13.část: Styly hry pro více hráčů – Stephane Baudet, tvůrčí ředitel

14.část: Bodovací systém hry pro více hráčů – Stephane Baudet, tvůrčí ředitel

15.část: Postavy ve hře pro více hráčů – Stephane Baudet, tvůrčí ředitel

16.část: Bratrstvo – Simon Darveau, designer hry

17.část: Strategie hry pro více hráčů/Tipy od týmu – Stephane Baudet, tvůrčí ředitel

18.část: Schopnosti v hře pro více hráčů – Stephane Baudet, tvůrčí ředitel

19.část: Noví nepřátelé představují nové výzvy – Alex Pedneault, designer hry

20.část: Kdo je Desmond Miles? – Jeff Yohalem, scénárista

21.část: Leonardo Da Vinci – Jeff Yohalem, scénárista

Hru lze objedna na Xzone.
Další informace o hře můžete sledovat na Facebooku

Fotogalerie

zdroj obrázků: assassinscreed.uk.ubi.com

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře