RSS | RSS komentářů | Registrace na webu | Administrace | Nové heslo | Přihlásit se

Assassin´s Creed: Bratrstvo

Hry       4 443x zobrazeno Bez komentářů »

Upozornění: Než se začtete, tak Vás chci varovat, že příspěvek může obsahovat spoilery!

Uplynulo hodně vody v řece, než jsme se dočkali pokračování Eziových dobrodružstvích, čekání bylo dlouhé a tak nám zpestřením mohly být vývojářské deníky, které nás udržovali v napětí, co nás čeká. Za sebe můžu říct, že čekání se vyplatilo! A my se můžeme vydat ve stopách Ezia do starého Říma, ale vše začalo ještě o něco dříve.

Nejdříve si v podobě Ezia dáte pár misí na připomenutí a taky aby jste zjistili, že Ezio je pořád starý dobrý Ezio a nedočkal se patrných změn, jak nejspíš mnoho z Vás očekávalo. Poté se do sídla v Monteriggiony svolá schůze, kde se sekáváte s Máriem (strýc), La Volpem, Nicollem Machiavellim,Marií (matka) a Claudií (sestrou). Kde si v rychlosti připomenete, co se událo v prvním a druhém díle a už pospícháte do své ložnice.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky:

Na co se můžeme těšit v Assassin´s Creed: Brotherhood?

Hry       3 372x zobrazeno Bez komentářů »

Každý fanoušek série Assassin’s Creed s velkým napětím očekává co přinese třetí pokračování této oblíbené hry. Většinou každý už viděl průvodce hrou, který byl uvolněn v červnu roku 2010 pokud by se našel někdo kdo by ho snad neznal, tak se můžete podívat.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky:

Assassin´s Creed 2 hra která chytne a nepustí

Hry       12 233x zobrazeno 39 komentářů »

Assassin´s Creed pro mě až do nedávna byla neznámá hra, kterou by mě si nenapadlo koupit, jelikož jsem o ní nikdy předtím neslyšel. Ale napadlo mě, že bych jí mohl získat zadarmo! Tak jsem se zúčastnil soutěže, na rozjíždějícím se webu RestartGame.cz, kde i jako jinde na internetu probíhala soutěž o hru Assassin´s Creed II a světe div se! Zkusil jsem to a ono to vážně vyšlo, to jsem nečekal, jelikož jsem zatím nikdy nic nevyhrál ale s RestartGame se vše změnilo, přišla první výhra.

Ezio Auditore de Firenze začíná ve Florencii, kde pracuje jako poslíček pro svého otce až do doby než přepadnou váš dům, zavraždí otce a převrátí jeho pracovnu a celý dům, přežije matka a sestra, které se stačí před zabijáky schovat. A vy se dozvíte o tom, že jste Assassin z dopisu, který pro Vás otec ukryl ve své pracovně. Mimo dopisu zde ještě nalézáte důležité věci pro Assasina – bílý hábit s červenými popruhy kolem pasu a kápí, hnědé rukavice a meč.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky: