Oznámkuj učitele

Internet       10 005x zobrazeno Přidat komentář

Před nějakou dobou jsem narazil na stránky oznamkujucitele.cz. Náplní těchto stránek je hodnocení učitelů a to hned z několika hledisek: obtížnost předmětu, ochota pomoci, srozumitelnost výuky a také můžete přidat vlastní komentář. Hodnocení je zcela anonymní. Dále je zde funkce Přidej tahák, která přidá, ke zvolenému učiteli tahák, taktéž anonymně.

Všichni to známe – každý máme svého oblíbeného i méně oblíbeného učitele. A proč se o to nepodělit i s ostatními studenty, kteří se pro svou budoucí školu rozhodují. Jelikož i kvalita učitelského sboru může být jedním z měřítek proč si školu vybrat či nikoliv. Vše lze sdílet anonymně, ale proč se pod své zážitky nepodepsat určitě poté budou mít větší váhu mezi ostatními studenty.

O portálu

Tento portál byl inspirovaný populárním anglický portálem www.ratemyprofessor.com. Princip je jednoduchý: přidej najdi svoji školu, přidej svého učitele a potom ho oznámkuj. Nejenom žáci si zaslouží ohodnocení ale také naši učitele. Cílem toho projektu je poskytnout českým pedagogům zpětnou vazbu a žákům možnost vyjádřit svou spokojenost či nespokojenost se svým kantorem.

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (-2 hodnocení, 2 hlasů)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře